Zman - אתר שחוסך זמן

בובה של מדינה 2 • פרק 9

תאריך: 17-12-2013

מאת: בובה של מדינה 2 לצפייה ישירה

עונה שניה של בובה של מדינה ממשיכה הערב בפרק גדול עם בובות חדשות ואורחים מפתיעים - בובה של מדינה עונה 2 פרק 9 לצפייה ישירה. כבר בעונתה הראשונה בערוץ 10, התוכנית הזאת די הצליחה. מדובר בתוכנית סאטירה קלילה המנוהלת ביד רמה על ידי שוקו המנחה. שלישיית "מה קשור" יחד עם אלי יצפאן האגדי עושים חיקויים מצוינים ויש להם שלל דמויות משעשעות, כל זה כמובן יחד עם מיקו החקיין, שעושה את רוב הקולות של הבובות. בעונה השניה של תוכנית הבידור הזאת, תפגשו גם בובות חדשות כמו של אייל גולן, יאיר לפיד ואמנון אברמוביץ′. הערב יבקרו באולפן של "בובה של מדינה" נשיא אירן רוחני, המנהיג החדש של מצריים סיסי, אלון חסן יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד ועוד דמויות, שיצחיקו אתכם עד דמעות. תראו את הכל בתוכנית בובה של מדינה 2013, פרק 9 לצפייה ברשת!
בני ערובה פרק 10 • כל הפרקים

תאריך: 14-12-2013

מאת: בני ערובה לצפייה ישירה

השבוע נראה את הפרק האחרון של סדרת מתח ודרמה ישראלית חדשה בשם בני ערובה. חייהם של בני משפחת דנון הייתה רגוע ושלווה. ביום בהיר אחד הכל התהפך והם הפכו להיות בני ערובה. יעל דנון, שאותה מגלמת איילת זורר, היא מנתחת מוערכת, שנבחרה לנתח את ראש הממשלה. הידיעה מגיע לחוטפים שחוטפים את בני משפחתה ובתמורה הם רוצים שראש הממשלה ימות במהלך הניתוח. מדובר בדרמה פסיכולוגית שיהיה מאוד מסקרן לראות. השבוע משודרת הסדרה: בני ערובה, פרק 10 - פרק סיום לצפייה ישירה. כאן תמצאו קישורים לכל הפרקים המלאים של התוכנית.
גמר הכוכב הבא פרק 25 • כל הפרקים

תאריך: 24-12-2013

מאת: כוכב הבא לצפייה ישירה

גמר מסקרן של תוכנית בידור "הכוכב הבא" פרק 25 לצפייה ישירה. אחרי עשר עונות של תוכנית הדגל של ערוץ 2 "כוכב נולד" בהנחייתו של צביקה הדר, מגיע הדור הבא של תוכנית ריאליטי, שיש בה לא מעט חידושים בעיקר בצד הטכנולוגי. לראשונה בישראל, לא רק לשופטים יש כוח להעביר או לפסול מועמדים באודישנים. הצופים של "כוכב הבא" מצביעים בעזרת האפליקציה בזמן אמת, כלומר בזמן שידור החי של התוכנית ולהם יש את עיקר הכוח להשפיע על התוצאה הסופית. בפאנל השופטים של כוכב הבא יושבים: אייל גולן, מוקי, ריטה, רני רהב וצביקה הדר והמנחה החדש הוא אסי עזר. נראה את הכל בפרק הגמר של הכוכב הבא פרק 25 לצפייה ברשת.
אמבוש פרק 12 • כל הפרקים

תאריך: 16-12-2013

מאת: אמבוש לצפייה ישירה

השבוע נראה את הפרק תשיעי של אמבוש פרק 12 לצפייה ישירה. עופר שכטר נכנס לנעליים הגדולות של יגאל שילון שהיה מנחה של תוכנית "פספוסים" ששודרה לפני הרבה שנים. גם אז עשו מתיחות מצחיקות עם אנשים רגילים ומפורסמים. התוכנית החדשה בשם "אמבוש" תתרכז בסלבס בלבד. כוכבי ריאליטי, שכל אחד מכיר יתנסו בסיטואציות בלתי אפשריות ומצחיקות ונראה את התגובות הטבעיות שלהם, כשהם לא יודעים שהם מצולמים. בין האנשים שימתחו על ידי צוות אמובש - פיני גרשון, רוסלנה רודינה, גיא אריאלי, סיוון אברהמי, סקאזי, קארין כהן, ניקול ראידמן, פנינה רוזנבלום, אביבית בר זוהר, ליהיא גרינר, דב נבון, טום קשתי, רינת גבאי, רמי לוי, אירית רחמים, תמיר ורדי, קותי סבג ועוד רבים וטובים. קישורים לכל הפרקים המלאים של הסדרה והפעם: "אמבוש פרק 12 - פרק סיום העונה" לצפייה ישירה.רמזור 4 פרק אחרון - אדיר מילר • כל הפרקים

האח הגדול 6 פרק 6 • כל הפרקים

BOOM פרק 8 - עידו רוזנבלום • כל הפרקים

עד סוף העולם פרק 9 • כל הפרקים

המיזם פרק 3 • כל הפרקים

גמר זוג מנצח VIP פרק 12 • כל הפרקים

עממיות פרק 12 - נאור ציון • כל הפרקים

גמר משחקי השף פרק 22 • כל הפרקים

ווייפ אאוטפולישוקהחיים זה לא הכלאל תפיל את המיליוןמי שואל אותך?101 דרכים לעוף משעשועוןבובה של מדינהנבחרת ישראל בטלויזיהחברים של נאוררמזורעם סגולהצחוק מעבודהבנות הזהבילדי ראש הממשלהאורים ותומיםאנשי החוקחי בלה לה לנדשונותהדור הבא 24/7מאסטר שףאמא מחליפהאליפות ישראל בדקהגבוה וגרינבאום2.3 בשבועסברי מרנןשלושהכבוד של מרציאנונראה אותךהמירוץ למיליון 3מעושרות 2אחת אפס אפסעספורזהירות טלוויזיהאיך להצליח ב 6 שיעורים61 ימים של אהבהישראל מבשלתבית ספר למוסיקהגם אנחנו רוצים תכנית תחקיריםהאח הגדול 6The Voiceתא גורדיןארץ נהדרתהמיוחדתעבודה ערביתפנים אמיתיותאלוף העבריתהישרדות 6 VIPרוקדים עם כוכביםדוקודייט בחשכהחטופים 2כלוב הזהבבלתי הפיךבוס בהסוואהמלבי אקספרסאמבושהכוכב הבאבני ערובהX Factor ישראליהיפה והחנון 2014

בובה של לילה - פרק סיום

הצעת נישואין

הפאדיחה של אובמה

מטס חיל האוויר

דו שיח של תינוקות

הילדים של אוסלו 93

נענע תרבותבכמה מכרו כרטיס של לעומר אדם בחיפה?

Mako תרבות"הסכם הממון שאני יזמתי"

נענע תרבותמוני מושונוב עולה במופע אישי

נענע תרבותגורי אלפי חגג שותפות במועדון סטנד-אפ

נענע תרבות"סולו: סיפור מלחמת הכוכבים" - ביקורת

צפייה ישירה