Zman - אתר שחוסך זמן

רמזור 4 פרק אחרון - אדיר מילר • כל הפרקים

תאריך: 03-07-2014

מאת: רמזור לצפייה ישירה

השבוע משודר פרק אחרון של סדרה קומית רמזור 4 פרק 13 לצפייה ישירה. אחרי הפסקה ארוכה, אולי ארוכה מדי, רמזור, הסדרה של אדיר מילר ששברה את כל שיאי הרייטינג ב 3 העונות הראשונות חוזרת לעונה 4. כבר בפרק ראשון של העונה, יש הרבה שינויים אצל שלושת החברים אמיר איצקו וחפר. במהלך העונה הרביעית, איצקו נפרד סופית מלילך ועובר לרמזור ירוק, אמיר ממשיך את חיי המשפחה עם לא מעט עליות ומורדות, וכך הוא ברמזור אדום וחפר, כרגיל ממשיך את חיי הרווקות, אבל גם הוא חושב מפעם לפעם על קשר רציני ואהבה אמתית. את הכל נראה בסיטקום ישראלי רמזור פרק אחרון באינטרנט. כאן תמצאו קישורים לפרקים מלאים ברשת.
האח הגדול 6 פרק 6 • כל הפרקים

תאריך: 31-05-2014

מאת: האח הגדול לצפייה ישירה

ושוב חוזרים לחיינו דיירי האח הגדול שנכנסים בסערה לבית החלומות. השבוע נראה פרק 6 של האח הגדול 6 לצפייה ישירה. כמו בחמשת העונות הקודמות יש התרגשות רבה והצופים רוצים לגלות איזה הפתעות הכינו עבורם העורך יורם זיק והמנחים ארז טל ואסי עזר. מדברים עם דוגמנית שהתפרסמה בעיקר באינטרנט ואולי תכנס לבית, מדברים על דמויות שהולכות לעשות הרבה רעש ומהומה גם מחוץ לבית. בשלושת החודשים הקרובים יקרו הרבה דברים בבית האח הגדול ואנחנו הולכים לעקוב אחריהם 24 שעות ביממה וכמובם בתוכנית של קשת. השבוע האח הגדול 6 פרק 6 לצפייה ישירה.
BOOM פרק 8 - עידו רוזנבלום • כל הפרקים

תאריך: 29-05-2014

מאת: בום לצפייה ישירה

שעשועון חדש בהנחיית עידו רוזנבלום עולה בקשת של ערוץ 2. השבוע נראה את BOOM פרק 8 לצפייה ישירה. במהלך המשחק צוות של ארבע אנשים ינסו לנטרל שמונה פצצות וכך לזכות ב חצי מיליון שקלים. ואם הם לא מצליחים אז הם מקבלים צבע לפנים ולא זוכים בכסף. למעשה מדובר במשחק טריוויה עם טוויסט מעניין מאוד שימשוך צופים רבים. אחרי שעשה זאת עם מונית הכסף, עידו הולך לעשות זאת בשעשועון בום. השבוע נראה את בום פרק 8 לצפייה. כאן תמצאו קישורים לכל הפרקים של המשחק הזה.
עד סוף העולם פרק 9 • כל הפרקים

תאריך: 27-05-2014

מאת: עד סוף העולם - צפייה ישירה

אחרי מספר עונות של תוכנית ריאליטי הישרדות בערוץ 10, פותחים עונה חדשה עם תוכנית שתצולם באחד המקומות האקזוטיים במזרח הרחוק והיא תכלול משימות רבות. זוהי תוכנית עד סוף העולם פרק 9 לצפייה ישירה ברשת. מדובר בזוגות גרושים שיש להם ילדים משותפים והם ילחמו על הפרס הגדול של מיליון שקלים, פרס שהילד שלהם יקבל כשיגיע לגיל 18. אומנם מדובר בבני זוג שכבר די זרים זה לזה, אחרי הגירושין, אבל בשביל הילדים שלהם הם יעשו הכל. מעניין איך תתפתח מערכת היחסים החדשה כאן על האי. האם הם שוב יהפכו חברים או לאוייבים גדולים ביותר. כל זה נראה בפרקים של "עד סוף העולם". השבוע ישודר פרק 9 של עד סוף העולם. כאן תמצאו פרקים מלאים של התוכנית לאחר שידורם בטלוויזיה.
המיזם פרק 3 • כל הפרקים

תאריך: 26-05-2014

מאת: מיזם לצפייה ישירה

פורמט חדש עולה בטלוויזיה שלנו. אומנם מדובר בעוד תוכנית ריאליטי, אבל הפעם המשתתפים לא יבשלו, ישירו או ירקדו, אלא יציגו רעיונות שלהם למיזמים חדשים ומעניינים. הערב נראה את המיזם פרק 3 לצפייה ישירה. את התוכנית הזאת ינחה אברי גלעד ויהיה גם פנל שופטים שייתן ציונים למיזמים המוצעים. היזמים הטובים ביותר יזכו להציג את הרעיונות שלהם מול הצופים בלייב. מישהו גם יזכה בסכום כסף מכובד שיעזור לו מאוד על מנת לממש את החלום. צפו בתוכנית "המיזם" פרק 3 ברשת, אן תמצאו קישורים לכל הפרקים לצפייה און ליין.רמזור 4 פרק אחרון - אדיר מילר • כל הפרקים

האח הגדול 6 פרק 6 • כל הפרקים

BOOM פרק 8 - עידו רוזנבלום • כל הפרקים

עד סוף העולם פרק 9 • כל הפרקים

המיזם פרק 3 • כל הפרקים

גמר זוג מנצח VIP פרק 12 • כל הפרקים

עממיות פרק 12 - נאור ציון • כל הפרקים

גמר משחקי השף פרק 22 • כל הפרקים

ווייפ אאוטפולישוקהחיים זה לא הכלאל תפיל את המיליוןמי שואל אותך?101 דרכים לעוף משעשועוןבובה של מדינהנבחרת ישראל בטלויזיהחברים של נאוררמזורעם סגולהצחוק מעבודהבנות הזהבילדי ראש הממשלהאורים ותומיםאנשי החוקחי בלה לה לנדשונותהדור הבא 24/7מאסטר שףאמא מחליפהאליפות ישראל בדקהגבוה וגרינבאום2.3 בשבועסברי מרנןשלושהכבוד של מרציאנונראה אותךהמירוץ למיליון 3מעושרות 2אחת אפס אפסעספורזהירות טלוויזיהאיך להצליח ב 6 שיעורים61 ימים של אהבהישראל מבשלתבית ספר למוסיקהגם אנחנו רוצים תכנית תחקיריםהאח הגדול 6The Voiceתא גורדיןארץ נהדרתהמיוחדתעבודה ערביתפנים אמיתיותאלוף העבריתהישרדות 6 VIPרוקדים עם כוכביםדוקודייט בחשכהחטופים 2כלוב הזהבבלתי הפיךבוס בהסוואהמלבי אקספרסאמבושהכוכב הבאבני ערובהX Factor ישראליהיפה והחנון 2014

בובה של לילה - פרק סיום

הצעת נישואין

הפאדיחה של אובמה

מטס חיל האוויר

הילדים של אוסלו 93

דו שיח של תינוקות

Mako תרבותשומרת על עמימות

Ynet תרבותנועה קירל משיקה קולקציית NFT

Ynet תרבותניקולס ברנדון ("באפי ציידת הערפדים") אושפז בבית החולים בשל אירוע לבבי

מעריב תרבותיפעת צחי-קיראל הוכרזה כמנכ"לית החדשה של התיאטרון הקאמרי

Mako תרבות"אנצל את האזרחות הכפולה שלי ואגיש נגדו שם תלונה"

צפייה ישירה