Zman - אתר שחוסך זמן

BOOM פרק 3 - עידו רוזנבלום • כל הפרקים

תאריך: 17-04-2014

מאת: בום לצפייה ישירה

שעשועון חדש בהנחיית עידו רוזנבלום עולה בקשת של ערוץ 2. השבוע נראה את BOOM פרק 3 לצפייה ישירה. במהלך המשחק צוות של ארבע אנשים ינסו לנטרל שמונה פצצות וכך לזכות ב חצי מיליון שקלים. ואם הם לא מצליחים אז הם מקבלים צבע לפנים ולא זוכים בכסף. למעשה מדובר במשחק טריוויה עם טוויסט מעניין מאוד שימשוך צופים רבים. אחרי שעשה זאת עם מונית הכסף, עידו הולך לעשות זאת בשעשועון בום. השבוע נראה את בום פרק 3 לצפייה. כאן תמצאו קישורים לכל הפרקים של המשחק הזה.
רמזור 4 פרק 3 - אדיר מילר • כל הפרקים

תאריך: 17-04-2014

מאת: רמזור לצפייה ישירה

השבוע משודרת סדרה קומית רמזור 4 פרק 3 לצפייה ישירה. אחרי הפסקה ארוכה, אולי ארוכה מדי, רמזור, הסדרה של אדיר מילר ששברה את כל שיאי הרייטינג ב 3 העונות הראשונות חוזרת לעונה 4. כבר בפרק ראשון של העונה, יש הרבה שינויים אצל שלושת החברים אמיר איצקו וחפר. במהלך העונה הרביעית, איצקו נפרד סופית מלילך ועובר לרמזור ירוק, אמיר ממשיך את חיי המשפחה עם לא מעט עליות ומורדות, וכך הוא ברמזור אדום וחפר, כרגיל ממשיך את חיי הרווקות, אבל גם הוא חושב מפעם לפעם על קשר רציני ואהבה אמתית. את הכל נראה בסיטקום ישראלי רמזור פרק 3 באינטרנט. כאן תמצאו קישורים לפרקים מלאים ברשת.
גמר זוג מנצח VIP פרק 12 • כל הפרקים

תאריך: 09-04-2014

מאת: זוג מנצח לצפייה ישירה

השבוע נראה את תוכנית הגמר של הריאליטי: זוג מנצח VIP פרק 12 לצפייה ישירה. בערוץ 10 ממשיכים להתחדש והפעם מכניסים זוגות מפורסמים לוילה אחת יוקרתית. יש כאן כוכבי ספורט כמו עופר טלקר, פרשן "עצבני" רון קופמן, אחת הדיירות הזכורות ביותר מ"האח הגדול" דנה רון, דוגמנית בינלאומית לירז דרור, מיכל גבריאלוב, ז′קי אזולאי וגם הזמרת מיכל אמדורסקי שרוצה לזכות יחד עם בן זוגה בכל הקופה. הגברים והנשים יצטרכו לבצע משימות לא פשוטות וגם משעשעות עבור הצופים. בני הזוג יצטרכו להמר על בנות הזוג שלהם לפני כל משימה, וזאת בסכומים שונים עד 50 אלף. אם הבן זוג מצליח לבצע את המשימה אז זוכים בכסף הזה ואם לא מפסידים את אותו הסכום. אז הפעם תוכלו לראות את הסלבס בגמר זוג מנצח VIP פרק 12 ולראות מי מהמתמודדים יהיה המנצח של הריאליטי. כאן תמצאו קישורים לכל הפרקים המלאים!
עממיות פרק 12 - נאור ציון • כל הפרקים

תאריך: 09-04-2014

מאת: עממיות לצפייה ישירה

פרק סיום של סדרה עממיות פרק 12 לצפייה ישירה. לאחר המתנה ארוכה בת שנתיים, נאור ציון חוזר לטלוויזיה עם סידרה חדשה "עממיות" שעוד ידברו עליה רבות. כזכור נאור ציון כבר עשה סדרה אחת מאוד מוצלחת והיא "החברים של נאור". הפעם מדובר על ארבע חברות טובות שמגיעות לעיר הגדולה וכאן הן מקוות להצליח ולמצוא אהבה. בין השחקניות שמשתתפות ב"עממיות" נראה את נטע גרטי, אניה בוקשטיין, מלי לוי ורותם זיסמן. האם החברות ישרדו בתל אביב? השבוע צפו בפרק 12 של עממיות. כאן תמצאו לינקים לפרקים מלאים של הסדרה אחרי שידורם בטלוויזיה.
גמר משחקי השף פרק 22 • כל הפרקים

תאריך: 08-04-2014

מאת: משחקי השף לצפייה ישירה

השבוע נראה פרק 22 של "משחקי השף", זהו גמר של התוכנית. אחרי 4 עונות ששודרו בערוץ 2 עולה משחק חדש בהשראת מאסטר שף ובו שלושה שפים מובילים יטעמו את המנות בלי לראות את המתמודדים ורק אחר כך יכירו אותם. השופטים של "משחקי השף" הם מאיר אדוני שנחשב לאחד השפים הבולטים בשנים האחרונות, אסף גרניט שהתחיל את דרכו בירושלים ונחשב לאחד השפים היותר יצירתיים בישראל. מושיק רוט הוא שף בעל שם עולמי עם שני כוכבי מישלן והוא הישראלי היחיד בעולם שיש לו 2 כוכבים של מדריך המסעדות היוקרתי הזה. יחד עם מירי בוהדנה צפוי לנו חורף חם וטעים. אז הפעם תוכלו לראות את גמר משחקי השף פרק 22 ולהכיר יותר טוב את המתמודדים והשופטים של הריאליטי. כאן תמצאו קישורים לכל הפרקים המלאים!BOOM פרק 3 - עידו רוזנבלום • כל הפרקים

רמזור 4 פרק 3 - אדיר מילר • כל הפרקים

גמר זוג מנצח VIP פרק 12 • כל הפרקים

עממיות פרק 12 - נאור ציון • כל הפרקים

גמר משחקי השף פרק 22 • כל הפרקים

גמר היפה והחנון 4 פרק 18 • כל הפרקים

גמר מאסטר שף 4 פרק 26 • כל הפרקים

בייבי בום פרק 7 • כל הפרקים

ווייפ אאוטפולישוקהחיים זה לא הכלאל תפיל את המיליוןמי שואל אותך?101 דרכים לעוף משעשועוןבובה של מדינהנבחרת ישראל בטלויזיהחברים של נאוררמזורעם סגולהצחוק מעבודהבנות הזהבילדי ראש הממשלהאורים ותומיםאנשי החוקחי בלה לה לנדשונותהדור הבא 24/7מאסטר שףאמא מחליפהאליפות ישראל בדקהגבוה וגרינבאום2.3 בשבועסברי מרנןשלושהכבוד של מרציאנונראה אותךהמירוץ למיליון 3מעושרות 2אחת אפס אפסעספורזהירות טלוויזיהאיך להצליח ב 6 שיעורים61 ימים של אהבהישראל מבשלתבית ספר למוסיקהגם אנחנו רוצים תכנית תחקיריםהאח הגדול 4The Voiceתא גורדיןארץ נהדרתהמיוחדתעבודה ערביתפנים אמיתיותאלוף העבריתהישרדות 6 VIPרוקדים עם כוכביםדוקודייט בחשכהחטופים 2כלוב הזהבבלתי הפיךבוס בהסוואהמלבי אקספרסאמבושהכוכב הבאבני ערובהX Factor ישראליהיפה והחנון 2014

בובה של לילה - פרק סיום

הפאדיחה של אובמה

הצעת נישואין

מטס חיל האוויר

דו שיח של תינוקות

הילדים של אוסלו 93

נענע תרבותבילוי החג שיעלה לכם 600 שקל לשעתיים

נענע תרבותלאן לצאת: היהודים פותחים את הקיץ

Mako תרבותמועדים לשמחה: שרי גבעתי מתחתנת

Mako תרבותחג האהבה: נטלי דדון ורותם כהן רומנטיים

Mako תרבותסוסים, בשמים ופיצה: האלרגיות של הסלבס

צפייה ישירה