Zman - אתר שחוסך זמן

דייט בחשכה 2 • פרק 3

תאריך: 30-05-2013

מאת: דייטים בחושך

כבר שודרו פרקים ראשונים של דייט בחשכה, עונה 2 והשבוע משודר פרק 3 לצפייה ישירה. העונה השנייה של תוכנית ההיכרויות הזאת, התחילה בסערה. כבר הייתה לנו בת של השר שלום שמחון, שלא הצליחה למצוא את החצי השני במסגרת התוכנית. היה לנו בחור צרפתי, ג′נטלמן אמיתי, שפגש בחורה נחמדה ומוסיקאית כמוהו ואולי יהיה לנו המשך של הקשר גם אחרי השידור. הפעם במהלך פרק 3 נראה מלחמה של שתי בנות על בחור אחד בשם גיא והוא יצטרך להכריע את מי הוא מעדיף. כל אחת מהבנות עשתה את המקסימום בחושך, אבל מה שיכריע באמת זה המראה החיצוני שלהן באור. אז האם יצא לנו זוג חדש? צפו בפרק שלישי מלא! וגם קישורים לפרק 1 וגם פרק 2 של דייט בחשכה 2.
כלבוטק • עוקץ בחברת פלאפון

תאריך: 22-05-2013

מאת: כלבוטק לצפייה

הפעם, תוכנית כלבוטק של רפי גינת עוסקת במעילת ענק ועוקץ בחברת פלאפון. לקוחות החברה קיבלו חשבונות מוגזמים של אלפי שקלים כתוצאה ממעילה של מנהל מכירות "מצטיין". אותו רותם אלוף, לפי התחקיר הזה של כלבוטק היה פעם סוכן מכירות עטור פרסים. ככל שהתקדם בחברה, הוא הצליח לבצע, לכאורה, העוקץ הגדול ביותר בתולדות פלאפון. אנשים שקיבלו חשבונות מנופחים חשבו שזאת טעות, כמובן, ולא חשדו שמישהו עושה מעילה על גבם של לקוחות תמימים. אותו רותם אלוף, שהוא תושב אשדוד במקור, מסתתר כעת גם מפני המשטרה וגם מפני תחקירני התוכנית.
כלבוטק • נוכל שעקץ בבית חולים

תאריך: 15-05-2013

מאת: כלבוטק לצפייה ישירה

הפעם, תחקיר כלבוטק על שלמה אבידן שמצא, לכאורה לפי התחקיר של רפי גינת, את הקורבנות שלו דווקא בבית חולים. עוקץ בית החולים התנהל בצורה כזאת: שלמה שהציג את עצמו כעורך דין והגיע למחלקת קרדיולוגיה ולמיטות של חולי הלב שם. הוא הציע להם להשקיע את כספם במכרזים המנוהלים על ידי הוצאה לפועל - מכוניות וגם מוצרי חשמל וגם הציג להם מסמכים רלוונטיים. לעורך הדין הזה קוראים גם עובדיה והוא עצמו היה מאושפז באותה מחלקת הלב בבית החולים תל השומר (שיבא). לפי התחקיר, הוא לא בזבז את זמנו סתם וגייס גם חולים וגם רופאים, שהסכימו לתת לו את מיטב כספם. אבל כמו בכל עוקץ גם כאן ב"עוקץ בבית החולים" אנשים נשארו גם בלי הסחורה וגם בלי הכסף. האם הצליח לעבוד גם על תחקירן של כלבוטק? צפו בתוכנית כלבוטק של רפי גינת על נוכל שעקץ בבית חולים שיבא.
המירוץ למיליון • פרק 2

תאריך: 15-05-2013

מאת: המירוץ למיליון 2013

המירוץ למיליון עונה 3 ממשיך במלוא המרץ והפעם פרק 2 לצפייה ברשת. הזוגות החדשים ממשיכים לרוץ ברחבי הארץ והפעם יש להם מספר משימות מאוד מסקרנות. קודם כל דו קרב מול הזוגות האחרים. כל אחד צריך להחזיק באוויר את הבן זוג שלו יותר זמן מאשר הזוג איתו מתמודדים. כמובן שיש כאן גם עניין של כוח וגם העניין הפסיכולוגי. לאחר מכן המתמודדים מגיעים לתל אביב של אמצע המאה ה-20. כאן הם צריכים לזהות את המשורר המפורסם של אותה תקופה נתן אלתרמן וגם לזהות מרק עוף אחד מתוך עשרות רבות של קערות מרק. בהמשך מתמודדי המירוץ למיליון 3 נוסעים למיני ישראל וכאן יש להם משימה למצוא את כרטיסי הטיסה למדריד וכך להבטיח את המשך המירוץ. הזוג, שיגיע אחרון לקו הסיום עלול להיות מודח כבר הערב ויהיה תלוי בזוג שיגיע ראשון. דרמה כזאת לא נראתה הרבה זמן בתוכנית "המירוץ למיליון". צפו עכשיו בריאליטי המירוץ למיליון 3, פרק 2 לצפייה ישירה.
המירוץ למיליון • פרק 1

תאריך: 11-05-2013

מאת: המירוץ למיליון 2013

תוכנית ריאליטי מוצלחת המירוץ למיליון, חוזרת לעונה 3. השנה 2013, מיקום הצילומים - בכל היבשות בעולם. בפרק ראשון, הזוגות מוזנקים בפעם הראשונה על ידי רון שחר, בנמל חיפה, כאן הם צריכים לעבור מסלול מכשולים לא פשוט, בסגנון משחק הילדים: סולמות ונחשים. לאחר מכן הם יוצאים לקיבוץ עין שמר בעקבות אגדות הילדים ונקודות הסיום בתאטרון הרומי בקיסריה. כאן נפרד כבר עכשיו מאחד הזוגות. גם בעונה 3, זוגות, המשתתפים בתוכנית רצים כל הדרך לעבר מיליון שקלים חדשים, במדינות שונות בעולם. כרגיל, זה יהיה מאוד מרתק. תוכנית בכורה של המירוץ למיליון, פרק 1, עונה שלוש, לצפייה ישירה1 | 2 | הבא

רמזור 4 פרק אחרון - אדיר מילר • כל הפרקים

האח הגדול 6 פרק 6 • כל הפרקים

BOOM פרק 8 - עידו רוזנבלום • כל הפרקים

עד סוף העולם פרק 9 • כל הפרקים

המיזם פרק 3 • כל הפרקים

גמר זוג מנצח VIP פרק 12 • כל הפרקים

עממיות פרק 12 - נאור ציון • כל הפרקים

גמר משחקי השף פרק 22 • כל הפרקים

ווייפ אאוטפולישוקהחיים זה לא הכלאל תפיל את המיליוןמי שואל אותך?101 דרכים לעוף משעשועוןבובה של מדינהנבחרת ישראל בטלויזיהחברים של נאוררמזורעם סגולהצחוק מעבודהבנות הזהבילדי ראש הממשלהאורים ותומיםאנשי החוקחי בלה לה לנדשונותהדור הבא 24/7מאסטר שףאמא מחליפהאליפות ישראל בדקהגבוה וגרינבאום2.3 בשבועסברי מרנןשלושהכבוד של מרציאנונראה אותךהמירוץ למיליון 3מעושרות 2אחת אפס אפסעספורזהירות טלוויזיהאיך להצליח ב 6 שיעורים61 ימים של אהבהישראל מבשלתבית ספר למוסיקהגם אנחנו רוצים תכנית תחקיריםהאח הגדול 6The Voiceתא גורדיןארץ נהדרתהמיוחדתעבודה ערביתפנים אמיתיותאלוף העבריתהישרדות 6 VIPרוקדים עם כוכביםדוקודייט בחשכהחטופים 2כלוב הזהבבלתי הפיךבוס בהסוואהמלבי אקספרסאמבושהכוכב הבאבני ערובהX Factor ישראליהיפה והחנון 2014

בובה של לילה - פרק סיום

הצעת נישואין

הפאדיחה של אובמה

מטס חיל האוויר

הילדים של אוסלו 93

דו שיח של תינוקות

Ynet תרבותכמה יופי יש בספר הביכורים של תמר רפאל

Ynet תרבותאף אחד לא מוכן לגעת בסרט החדש על טראמפ. למה? כי הם מ-פ-ח-ד-י-ם

מעריב תרבות"לתאר את הזוועה במילים": על ספרות ישראלית פוסט 7/10

מעריב תרבות"ברבי השחורה": עוד הברקה מבית היוצר של שונדה ריימס | ביקורת נטפליקס

מעריב תרבותספרי מלחמה ואוטוביוגרפיות של מנהיגים: זה מה שהציבור הישראלי קורא כעת

צפייה ישירה