Zman - אתר שחוסך זמן

גמר The Voice • פרק 20

תאריך: 31-03-2012

מאת: צפייה ישירה

גמר The voice ישראל תוכנית 20 לצפייה ישירה ברשת. הרגע הגדול ביותר של העונה הראשונה של The Voice ישראל הגיע. ארבע מתמודדים יתחרו ביניהם על קולות הצופים על מנת לזכות בתוכנית הגמר של דה וויס ישראל. אחד המתמודדים הצבעוניים ביותר העונה היה חנן בן סימון, הוא מאוד תיאטראלי וכל שיר אצלו זה הופעה. רז שמואלי בעלת קול מרשים, יודעת לתת שואו אמיתי. קארין רייטר בעלת קול חזק ויפה, מועמדת מספר אחת לזכות בגמר של The Voice. ואחרון חביב הוא צחי הלוי, שדי הפתיע בעצם הגעתו לשלב הגמר של הריאליטי ונהנה ללא ספק מפרישתה של יובל דיין. צפו בשידור של פרק אחרון, תוכנית סיום העונה, הגמר של דה וויס פרק 20 לצפייה ישירה במחשב.
מיגל וייל • פנים אמיתיות עם אמנון לוי

תאריך: 28-03-2012

מאת: צפייה ישירה

פרק נוסף ומאוד מסקרן של תוכנית התחקירים פנים אמיתיות של אמנון לוי לצפייה ישירה. הפעם נכיר את מיגל וייל, שהוא דוקטור למדעים באוניברסיטת תל אביב. הוא מלמד את הסטודנטים שלו נושאים שונים בביולוגיה. אבל יש לו גם סיפור אישי מאוד מרגש. מיגל מחפש בעזרת ניסויים במעבדה את התרופה למחלה הקשה של בנו ניר. המחלה היא "אוטונומיה משפחתית", זאת מחלה גינטית של יהודים יוצאי אירופה והחולים בה חיים כחמש שנים בממוצע. כשניר נולד הרופאים לא נתנו לו סיכוי, אבל אביו מיגל וייל נלחם באופן אישי על מנת להציל את חייו. צפו בתוכנית של אמנון לוי, פנים אמיתיות על ד"ר מיגל שנלחם במחלה הסופנית של בנו לצפייה ישירה.
המיוחדת פרק 9

תאריך: 28-03-2012

מאת: צפייה ישירה

המשך עונת הבכורה של סדרה המיוחדת פרק 9 לצפייה ישירה. הפעם צוות של היחידה המיוחדת יטפל במקרה הרצח של חיילת יעל שרף. רוסו סוחט את קאלו כדי שיאפשר לצוות לפתוח שוב את התיק הזה לחקירה. לפני מספר שנים, גופתה של יעל נמצאה לא רחוק מבסיס המודיעין בו שירתה. בית המשפט הרשיע אז את בני שאבו והוא מרצה את עונשו, אבל התיק נפתח שוב ויש לא פחות משלושה חשודים אחרים, ששירתו איתה יחד בבסיס. בנוסף נוימן מבצע מרדף אחר אחד מראשי הפשע. האם בסופו של דבר יגלו מי הרוצח האמיתי? צפו בפרק תשיעי של הסדרה המיוחדת פרק 9 לצפייה ישירה ברשת.
The Voice פרק 19

תאריך: 28-03-2012

מאת: צפייה ישירה

the voice ישראל תוכנית 19 לצפייה ישירה ברשת. אנחנו רגע לפני הגמר של דה וויס ישראל. העונה הראשונה של התוכנית הזאת הייתה מאוד מוצלחת וראינו לא מעט משתתפים מוכשרים מאוד. חלקם הגיעו לשלב הגמר: רז שמואלי היא בחורה צעירה עם קול מרגש, היו לה לא מעט ביצועים מוצלחים. חנן בן סימון הוא ללא ספק זמר יוצא דופן עם סטייל מיוחד משלו. צחי הלוי חבר בלהקת מיומנה וזמר כישרוני ללא ספק, שהשתפר מתוכנית לתוכנית וכמובן קטלין רייטר, עולה חדשה מקנדה עם קול חזק ומדהים, היא כנראה מועמדת מספר אחת לזכייה בגמר של the voice. צפו בשידור של דה וויס פרק 19 לצפייה ישירה במחשב.
האח הגדול עונה 4 פרק 26

תאריך: 27-03-2012

מאת: צפייה ישירה

האח הגדול עונה 4 בשידור חי. השבוע נצפה באחד הפרקים האחרונים של האח הגדול 4 פרק 26 לצפייה ישירה. העונה הרביעית של תוכנית הריאליטי הזה מתקרבת לסיומה וארבע מועמדים להדחה האחרונה נלחמים על המקום בגמר הגדול. אחד הדיירים: קותי, אביבית, יאנה או שרי לא ימשיך ויודח רגע לפני הגמר. כרגע רק תמיר וסער כבר בטוחים בחמישייה הסופית שתעזוב את הבית ביום האחרון וכמובן אחד יהיה המנצח שיקח את הפרס של מיליון שקלים. יאנה בטוחה שאו היא או אביבית יעזבו את הבית בהדחה הקרובה. צפו בתוכנית האח הגדול עונה 4 פרק 26 לצפייה ישירה במחשב1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | הבא

רמזור 4 פרק אחרון - אדיר מילר • כל הפרקים

האח הגדול 6 פרק 6 • כל הפרקים

BOOM פרק 8 - עידו רוזנבלום • כל הפרקים

עד סוף העולם פרק 9 • כל הפרקים

המיזם פרק 3 • כל הפרקים

גמר זוג מנצח VIP פרק 12 • כל הפרקים

עממיות פרק 12 - נאור ציון • כל הפרקים

גמר משחקי השף פרק 22 • כל הפרקים

ווייפ אאוטפולישוקהחיים זה לא הכלאל תפיל את המיליוןמי שואל אותך?101 דרכים לעוף משעשועוןבובה של מדינהנבחרת ישראל בטלויזיהחברים של נאוררמזורעם סגולהצחוק מעבודהבנות הזהבילדי ראש הממשלהאורים ותומיםאנשי החוקחי בלה לה לנדשונותהדור הבא 24/7מאסטר שףאמא מחליפהאליפות ישראל בדקהגבוה וגרינבאום2.3 בשבועסברי מרנןשלושהכבוד של מרציאנונראה אותךהמירוץ למיליון 3מעושרות 2אחת אפס אפסעספורזהירות טלוויזיהאיך להצליח ב 6 שיעורים61 ימים של אהבהישראל מבשלתבית ספר למוסיקהגם אנחנו רוצים תכנית תחקיריםהאח הגדול 6The Voiceתא גורדיןארץ נהדרתהמיוחדתעבודה ערביתפנים אמיתיותאלוף העבריתהישרדות 6 VIPרוקדים עם כוכביםדוקודייט בחשכהחטופים 2כלוב הזהבבלתי הפיךבוס בהסוואהמלבי אקספרסאמבושהכוכב הבאבני ערובהX Factor ישראליהיפה והחנון 2014

בובה של לילה - פרק סיום

הצעת נישואין

הפאדיחה של אובמה

מטס חיל האוויר

הילדים של אוסלו 93

דו שיח של תינוקות

Ynet תרבותכמה יופי יש בספר הביכורים של תמר רפאל

Ynet תרבותאף אחד לא מוכן לגעת בסרט החדש על טראמפ. למה? כי הם מ-פ-ח-ד-י-ם

מעריב תרבות"לתאר את הזוועה במילים": על ספרות ישראלית פוסט 7/10

מעריב תרבות"ברבי השחורה": עוד הברקה מבית היוצר של שונדה ריימס | ביקורת נטפליקס

מעריב תרבותספרי מלחמה ואוטוביוגרפיות של מנהיגים: זה מה שהציבור הישראלי קורא כעת

צפייה ישירה